Domů : Přípony souborů : Format .amr

.amr soubor

Typ souboru :Adaptive Multi-Rate Codec File

Vývojář N/A
Kategorie Zvukové soubory
Formát Binary

Co je to soubor AMR?

Soubor AMR je zvukový soubor uložený v komprimovaném formátu zvuku vyvinutém společností Ericsson. To je používáno mnoha 3G mobilní telefony pro hlasové nahrávky, jako jsou MMS zprávy. Soubory AMR obsahují algoritmus algebraického kódového excitovaného lineárního predikce (ACELP), který je navržen tak, aby účinně komprimoval zvuk lidského řeči.

Více informací

POZNÁMKA: Soubory AMR mohou být uloženy ve formátu AMR-NB (Narrowband) nebo AMR-WB (Wideband). Širokopásmový zvuk podporuje širší frekvenční rozsah a poskytuje tak lepší kvalitu zvuku.

Programy, které otevírají AMR soubory
Windows
Apple QuickTime Player
NCH Switch
ShedWorx Smart Converter
SoX
RealNetworks RealPlayer Cloud
Audacity
Audials One
ArcSoft TotalMedia Theatre
Wondershare Filmora
Linux
SoX
Audacity
Android
RealNetworks RealPlayer Cloud
Macintosh
Apple QuickTime Player
NCH Switch
SoX
RealNetworks RealPlayer Cloud
Audacity
Macgo Mac Media Player
Wondershare Filmora
iOS
RealNetworks RealPlayer Cloud

O AMR souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .amr a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Adaptive Multi-Rate Codec File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím. Děkuji za vysvětlení přípony souboru .amr. Bylo jasné, že je tam pro mě všechno nové. Snažil jsem se je otevřít v iTunes, protože počítač je rozpoznal jako zvukové soubory. Nepoznal, takže pro mě bylo důležité najít vaši stránku. Faktorem, který mě přiměl stáhnout si jich více, je to, že je vyvinula společnost Ericcson a používají komprimovaný zvukový formát. Kdysi nebyly telefony 3G rozpoznávány podle toho, jak využívaly zvukové soubory. Tento formát však zní důležitě, protože do nich bylo možné ukládat hlasové nahrávky. Co jsou to zprávy MMS? Má přehrávač médií VLC 3 možnost "vizualizovat" zvuk, jak je pozorován na obrázku? Ještě jednou díky, kamaráde!