Domů : Přípony souborů : Format .aea

.aea soubor

Typ souboru 1:Ae Timer Alarm Document

Vývojář Ae Applications
Kategorie Nastavení Soubory
Formát N/A

Co je to soubor AEA?

Obsahuje nastavení pro alarm vytvořený pomocí Ae Timer, budík a plánovací program; zahrnuje čas buzení, text alarmu a skladbu nebo video, které se přehrává pro alarm; může uživatel upravovat a ukládat.

Programy, které otevírají AEA soubory
Windows
Ae Applications Ae Timer

Typ souboru 2:AdWords Editor Archive

Vývojář Google
Kategorie Záložní soubory
Formát Binary

.AEA druhá možnost

Záložní archiv vytvořený aplikací Google AdWords Editor, aplikace sloužící ke správě informací pro reklamní kampaně Google AdWords; obsahuje reklamní údaje kampaně; slouží k vytváření úplných nebo částečných záloh.

Více informací

Soubory AEA mohou ukládat data pro celý účet nebo vybrat reklamní sestavy a kampaně. Jedna z těchto možností můžete exportovat výběrem položky Soubor → Exportovat zálohu (AEA) a výběrem jedné z položek podnabídky.

POZNÁMKA: Soubory AEA jsou také používány nástrojem Google Translator Toolkit, aplikací založenou na prohlížeči, může automaticky přeložit informace o reklamní kampani do jiných jazyků.

Programy, které otevírají AEA soubory

O AEA souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .aea a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru AdWords Editor Archive, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.