Domů : Přípony souborů : Format .adp

.adp soubor

Typ souboru :Access Project

Vývojář Microsoft
Kategorie Databázové soubory
Formát N/A

Co je to soubor ADP?

Přístup k souboru projektu, který se připojuje přímo k databázovým tabulkám a dalším databázovým objektům; neobsahuje skutečné tabulky nebo dotazy, ale je připojen přímo k databázi MSDE nebo SQL Server, která ukládá skutečné tabulky a databázové diagramy.

Programy, které otevírají ADP soubory
Windows
Microsoft Access

O ADP souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .adp a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Access Project, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den. Ve vašem článku jsem se dozvěděl několik důležitých věcí o souborech .adp. Nevěděl jsem, že existuje Microsoft Access 365. Jaká je plná cena programu po skončení bezplatné zkušební verze? Musel jsem si ještě vygooglit, jak program vypadá. Také jsem netušil, co je to databázový soubor, ale váš článek nebyl tak těžký na pochopení. Které jsou další databázové objekty, ke kterým se mohou připojit soubory ADP? Myslel bych si, že obsahují tabulky, ale vy jste uvedl, že tomu tak není. Dává větší smysl, aby byly připojeny pouze k databázi serveru. Pomocí které verze programu Microsoft Access lze k souborům přistupovat? Zkoušel jsem to na verzi 2013 a měl jsem nějaké problémy. Děkuji!