Domů : Přípony souborů : Format .adi

.adi soubor

Typ souboru 1:AOMEI Backupper Disk Backup File

Vývojář AOMEI
Kategorie Záložní soubory
Formát Binary

Co je to soubor ADI?

Obraz disku vytvořený programem AOMEI Backupper, program pro zálohování a obnovu pro uživatele systému Windows; obsahuje zálohu pevného disku, který lze použít k obnovení pevného disku při ztrátě dat nebo poškození.

Více informací

Soubory ADI mohou být komprimovány a rozděleny do více souborů, aby se zmenšila velikost obrazového souboru. Velikost souboru můžete také omezit výběrem pouze zálohování použitých sektorů souborových systémů.

POZNÁMKA: Aplikace Active @ Disk Image také používá příponu souboru "adi" pro ukládání souborů zálohy obrazu disku.

Programy, které otevírají ADI soubory
Windows
AOMEI Backupper

Typ souboru 2:[email protected] Disk Image Backup File

Vývojář [email protected] Data Recovery Software
Kategorie Záložní soubory
Formát Binary

.ADI druhá možnost

Obraz disku vytvořený programem Active @ Disk Image, program pro zálohování a obnovu; může obsahovat zálohu pevného disku, disku médií nebo jiného externího paměťového zařízení; může být součástí rozděleného archivu nebo úplné zálohy.

Více informací

Soubory ADI mohou být použity pro úplné zálohování a obnovení systému a také pro částečné zálohy souborového systému. Ukládají pouze obsazené sektory disku a používají kompresi, což pomáhá zmenšit velikost zálohy.

Názvy Active @ Disk Image rozdělují archivy pomocí názvu zálohy následovaného číslem v sekvenci. Například dvoudílný archiv pro "MyBackup" by měl soubory MyBackup1.adi a MyBackup2.adi.

Programy, které otevírají ADI soubory

Typ souboru 3:Dynamics AX Developer Documentation Index File

Vývojář Microsoft
Kategorie Různé soubory
Formát N/A

.ADI třetí možnost

Obsahuje index dokumentace vývojáře ( .ADD ) používané softwarem Microsoft Dynamics AX; poskytuje rychlejší přístup a možnosti vyhledávání dokumentace nápovědy.

Programy, které otevírají ADI soubory
Windows
Microsoft Dynamics AX

Typ souboru 4:AutoCAD Device-Independent Binary Plotter File

Vývojář Autodesk
Kategorie Soubory CAD
Formát Binary

.ADI čtvrtá možnost

Monochromatický obraz generovaný aplikací AutoCAD, CAD aplikací, která slouží k vytváření 2D a 3D návrhů; obsahuje černobílou grafiku, která byla vynesena z vektorového výkresu; slouží pro ukládání výkresových návrhových návrhů.

Programy, které otevírají ADI soubory
Windows
Autodesk AutoCAD
Macintosh
Autodesk AutoCAD

Typ souboru 5:Amateur Data Interchange Format

Vývojář Raymond R. Ortgiesen IV
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.ADI pátá možnost

Soubor ADI je datový soubor uložený ve formátu ADIF (Amateur Data Interchange Format). Obsahuje kontaktní údaje ve formátu prostého textu, který je vyměňován mezi amatérským softwarem pro záznam rádia. Soubory ADI jsou primárně používány pro přenos deníků.

Více informací

ADIF se používá v amatérské rozhlasové službě, která se skládá z amatérů, kteří používají rádiové technologie jako koníček. Formát byl propuštěn v roce 1996 a byl přijat paletou Amateurfunk programů jako jednotný formát pro výměnu protokolů mezi amatérskými nadšenci rádia. Existují tři specifikace ADIF. Soubory ADI mohou být použity každou specifikací formátu, ale soubory ADX (uložené ve formátu XML) jsou primárně používány třetí specifikací ADIF.

POZNÁMKA: Soubory ADI jsou také uloženy jako soubory .ADIF .

Programy, které otevírají ADI soubory

O ADI souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .adi a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Amateur Data Interchange Format, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Soubory .adi jsou opravdu všestranné! Přišlo mi zábavné, jak existuje specifický program pro jejich otevření pro každé konkrétní použití, které je souboru dáno. Jsou to však především textové soubory, které uchovávají různé typy informací. Je ohromující, že výklenky, jako jsou amatéři rádiové techniky si přivlastnili tento typ souboru pro výměnu protokolů a informací, a zároveň funguje jako zálohovací a obnovovací program pro počítače se systémem Windows. Přesto se domnívám, že využitý je ten, který používá společnost Autodesk za účelem ukládání výkresů založených na vektorových souborech. Zkusil jsem pomocí aplikace AutoCAD otevřít jeden z tohoto typu výkresů a okamžitě jsem na obrazovce viděl svůj obrázek připravený k exportu do jiných typů souborů. Soubory .adi jsou bezpochyby jednou z nejzajímavějších přípon díky svému specifickému využití v různých výklencích.