Domů : Přípony souborů : Format .adblock

.adblock soubor

Typ souboru :Alpha Five Library Temporary File

Vývojář Alpha Software
Kategorie Soubory vývojářů
Formát N/A

Co je to soubor ADBLOCK?

Dočasný soubor vytvořený aplikací Alpha Five, což je IDE, které umožňuje uživatelům vyvíjet webové aplikace; obsahuje data, která zakazují obnovu databáze více než jedním uživatelem; Po dokončení aktualizace bylo odstraněno uživatelem Alpha Five.

Více informací

Soubor ADBLOCK používá Alpha Five pro uzamčení databáze, aby se databáze uchovávala pouze v jednom okamžiku. Pokud uživatel zahájí proces osvěžení, ale nedokončí ho, soubor Alpha Five soubor nevymaže. Poté obdržíte zprávu označující, že jiný uživatel aktualizuje databázi. Pokud k tomu dojde, stačí odstranit soubor ADBLOCK a pokusit se jej znovu aktualizovat.

POZNÁMKA: V roce 2013 se Alpha Five stal Alpha Anywhere.

Společné ADBLOCK názvy souborů

[Název vaší databáze] .adblock - Při vytvoření databáze bude soubor ADBLOCK vytvořen se stejným názvem jako vaše databáze.

Programy, které otevírají ADBLOCK soubory

O ADBLOCK souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .adblock a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Alpha Five Library Temporary File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.