Domů : Přípony souborů : Format .acsm

.acsm soubor

Typ souboru :Adobe Content Server Message File

Vývojář Adobe Systems
Kategorie eBook soubory
Formát Binary

Co je to soubor ACSM?

Soubor ACSM je soubor zpráv doručovaný serverem Adobe Content Server společnosti Adobe Digital Editions, program používaný ke správě a čtení eKnih a dalších digitálních publikací. Obsahuje data pro aktivaci a stahování eKnihy, ale neobsahuje samotnou eKnihu. Soubory ACSM se používají pro autorizaci, legální stahování a čtení zakoupených eKnih v Digitální edici.

Více informací

Většina uživatelů digitálních edic se nestihne setkat se souborem ACSM. Pokud najdete soubor ACSM, znamená to, že stahování knihy bylo přerušeno. Poklepáním na soubor ACSM obnovíte stahování a otevřete soubor v aplikaci Digital Editions. Soubor ACSM bude umístěn kdekoli, kam prohlížeč ukládá stažené soubory.

POZNÁMKA: I když máte jiný software eReader než Digital Editions, například Kobo Desktop, můžete stále stahovat soubor ACSM. eBook. Chcete-li však stáhnout eKnihu, musíte ještě nainstalovat aplikaci Adobe Digital Editions a poté ji můžete přečíst a přenést do zařízení eReader.

Programy, které otevírají ACSM soubory
Windows
Adobe Digital Editions
Macintosh
Adobe Digital Editions

Jak otevřít soubory ACSM z počítače

Nejjednodušším způsobem jak v počítači otevřít ACSM soubory, je použít software Adobe Digital Editions, který je pro Windows a macOS k dispozici zdarma. Tento program umožňuje prohlížet (a přenášet) ACSM soubory pouhými několika kliknutími. Než budete moci pokračovat v čtení této knihy, bude nutné mít k ní přidružené Adobe ID.

Nejprve si stáhněte instalační soubor programu tak, že přejdete na jeho webovou stránku a kliknete na konkrétní odkaz pro vámi používaný operační systém, tzn. pro Windows nebo pro macOS (Macintosh). Jakmile je stahování souboru dokončeno, spusťte jej a postupujte podle následujících pokynů.

Windows - stiskněte tlačítko Ano, zaškrtne políčko vedle položky Přijímám licenční podmínky, dvakrát za sebou klikněte na tlačítko Další a dokončete nastavení stisknutím tlačítek Instalovat a Dokončit.

macOS - poklepejte na soubor pkg obsažený v balíčku dmg, který jste si stáhli. Dvakrát za sebou stiskněte tlačítko Pokračovat a kliknutím na tlačítka Přijmout a Instalovat spusťte instalaci. Po zobrazení výzvy zadejte heslo správce systému Mac a vše potvrďte.

Jakmile je instalace programu dokončena, spusťte jej a nejprve klikněte na nabídku Nápověda> Autorizovat počítač ..., která se nachází v horní části, aby umožnila používanému počítači číst obsah DRM.

Jakmile to provedete, zadejte vaše Adobe ID, pokud ho již máte nebo si účet vytvořte pomocí tlačítka Vytvořit ID Adobe: bezprostředně poté by se mělo otevřít okno prohlížeče obsahující formulář, kde je potřeba vyplnit všechna jeho pole (jméno a příjmení, e-mail, heslo a datum narození). Po dokončení klikněte na tlačítko Registrovat a pečlivě si zapište e-mailovou adresu a zvolené heslo.

Jakmile je fáze registrace dokončena, vraťte se zpět do okna Adobe Digital Editions a vyplňte navrhovaná pole pomocí Adobe ID, které jste právě vytvořili (e-mailová adresa) a zvolené heslo. Poté kliknutím na tlačítko Autorizovat dokončete postup autorizace počítače. Nakonec zavřete okno stisknutím tlačítka OK a máte hotovo!

Od této chvíle stačí na příslušný ACSM soubor poklepat, abyste jej okamžitě otevřeli programem, který jste právě nainstalovali a následně knihu v něm obsaženou přidali do knihovny, která je přidružená k vašemu Adobe ID. Chcete-li začít číst knihu, jednoduše klikněte na obálku, která se zobrazí na levé straně programu.


O ACSM souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .acsm a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Adobe Content Server Message File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! Po obdržení několika e-mailů s mnoha soubory jsem netušil, co obsahují. Našel jsem vaše vysvětlení k příponě .acsm. Zajímavé je čtení, že tyto soubory obsahují pouze data k aktivaci a stažení. Zní to velmi bezpečně, protože pomáhají legálně stáhnout některou z elektronických knih. Poukázání na to, proč je uživatelé mohou najít, je opravdu zajímavé. Díky tomu chápu, že soubory, které mi byly zaslány, byly při stahování přerušeny. Podívám se na to s osobou, která mi je poslala. Velmi užitečné je poukázání na to, že je třeba nainstalovat software Digital Editions. Jsem rád, že ho vyvinula společnost Adobe a že je zdarma, haha. Tohle byl skvělý článek, mnoho čtenářů si ho rádo přečte. Díky.