Domů : Přípony souborů : Format .abu1

.abu1 soubor

Typ souboru :ASUS Backup File

Vývojář Asus
Kategorie Záložní soubory
Formát N/A

Co je to soubor ABU1?

Soubor ABU1 je záložní soubor vytvořený aplikací ASUS Backup, Android aplikace sloužící k zálohování a obnově dat na zařízeních ASUS ZenFone. Obsahuje zálohu dat ze zařízení ZenFone, jako jsou kontakty, zprávy SMS, protokoly hovorů, obrázky, videa, hudební soubory, dokumenty, osobní nastavení, aplikace a data aplikací.

Více informací

Zálohování ASUS lze použít k zálohování dat uložených pouze v externím úložišti. Veškerá data uložená v interním úložišti musí být zkopírována a přesunuta uživatelem do externího úložiště, aby mohla být zálohována.

Pokud vytvoříte zálohu dat v zařízení ZenFone, je jeden nebo více souborů ABU1 vytvořené a uložené ve složce "ASUSBackup" na SD kartě zařízení.  Soubory ABU1 lze otevřít programem ASUS Backup pro obnovení dat do zařízení ZenFone.

POZNÁMKA: Program ASUS Backup byl přerušen.

Programy, které otevírají ABU1 soubory
Android
ASUS Backup

O ABU1 souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .abu1 a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru ASUS Backup File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.