Domů : Přípony souborů : .abs Soubor

.abs Přípona souboru

Typ souboru1Absolute Database File

Vývojář ComponentAce
Kategorie Databázové soubory
Formát Binary

Co je to ABS soubor?

Soubor ABS je databázový soubor vytvořený databázovým strojem Absolute Database pro IDE softwaru pro vývoj softwaru Delphi. Ukládá data ve strukturovaném, relačním formátu a podporuje šifrování a výkon v paměti. Soubory ABS používají vývojáři softwaru pro ukládání dat s jejich aplikacemi.

Více informací

Databázi ABS můžete vytvořit pomocí obslužného programu DBManager, který je součástí instalační sady Absolute DB, která je umístěna v následujícím adresáři:

AbsoluteDatabase Ultils Bin

Databázi ABS můžete také vytvořit z aplikace pomocí metody CreateDatabase komponenty TABSDatabase.

POZNÁMKA: Absolutní databáze se používá jako alternativa k modulu Borland Database Engine (BDE).

Programy, které otevírají ABS soubory

Typ souboru2TurboZIP Auto Compress Script

Vývojář FileStream
Kategorie Nastavení Soubory
Formát Zip

.ABS číslo volby 2

Soubor vytvořený programem TurboZIP, nástroj pro kompresi a dekompresi souborů; uloží všechna kritéria zadaná uživatelem pro komprimaci skupiny souborů a může být znovu použita pro komprimaci jiné skupiny souborů se stejnými možnostmi.

Více informací

Chcete-li vytvořit skript Auto Compress, vyberte Soubor → Automaticky komprimovat skript → Nový z nabídky aplikace TurboZIP.

Programy, které otevírají ABS soubory

Typ souboru3Avant Browser Skin File

Vývojář Avant Force
Kategorie Nastavení Soubory
Formát Binary

.ABS číslo volby 3

Starší formát kůže používaný prohlížečem Avant, přizpůsobitelný webový prohlížeč; určuje vzhled uživatelského rozhraní prohlížeče a zahrnuje vlastní grafiku; nahrazen formátem .SKN v novějších verzích prohlížeče.

Programy, které otevírají ABS soubory

Typ souboru4AB SuDoKu Saved Game

Vývojář AB SuDoKu
Kategorie Game Files
Formát Binary

.ABS číslo volby 4

Uložený soubor hry vytvořený AB SuDoKu, logická hra Sudoku pro Windows, která byla přerušena; šetří stav puzzle Sudoku (podporuje pouze velikost sítě 24x24) a umožňuje pokračování hry.

Programy, které otevírají ABS soubory
Windows
AB SuDoKu

O ABS soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .abs a jak ji otevřít.

Typ souboru AB SuDoKu Saved Game, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře

Anonnimous řekl 21.09.2019:
Zjištění těchto souborůKde a jak zkontrolovat, zda existuje souborPoužití systému FAT nebo CDRA Ačkoli systém FAT má v systému Microsoft Windows méně místa na disku, je patrné jeho přidružení k funkcím správy systému souborů. Aby se zjistilo, zda existuje soubor FAT, lze ve stejné složce hledat také složku obsahující dotyčný soubor... Přečtěte si více