Domů : Přípony souborů : Format .aba

.aba soubor

Typ souboru 1:Palm Address Book Archive

Vývojář Palm
Kategorie Záložní soubory
Formát Binary

Co je to soubor ABA?

Soubor archivu adresáře vytvořený mobilními zařízeními Palm; obsahuje kontakty s názvem, organizací, e-mailovou adresou, telefonním číslem, názvem a fotografiemi; slouží k zálohování a synchronizaci osobních a profesionálních kontaktů mezi počítači a mobilními zařízeními.

Programy, které otevírají ABA soubory
Windows
Palm Desktop

Typ souboru 2:Avant Browser Add-on File

Vývojář Avant Force
Kategorie Plugin Files
Formát Binary

.ABA druhá možnost

Doplňkový soubor používaný programem Avant, programem webového prohlížeče, který je postaven na vrcholu aplikace Microsoft Internet Explorer; obsahuje balený přídavný obsah; slouží k rozšíření prohlížeče Avant o nové nástroje, možnosti a možnosti vzhledu a pocitu.

Více informací

Doplňkové soubory ABA mohou být instalovány prostřednictvím následující položky menu v Prohlížeči Avant: Nástroje → Možnosti prohlížeče → Doplňky. Mohou být také nainstalovány odkazem na soubor pomocí protokolu "aba: //".

Programy, které otevírají ABA soubory

O ABA souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .aba a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Avant Browser Add-on File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.