Domů : Přípony souborů : Format .__a

.__a soubor

Typ souboru :File Splitter & Joiner Encrypted File

Vývojář Le Minh Hoang
Kategorie Záložní soubory
Formát Binary

Co je to soubor __A?

Rozdělit soubor archivu vytvořený programem File Splitter & Truhlář (FFSJ), nástroj sloužící k rozdělování souborů na menší části a jejich rekonstrukci; obsahuje první část vícedílného šifrovaného archivu; slouží k ukládání dat chráněných heslem v menších segmentech.

Více informací

FFSJ používá přípony ".__ a," ".__ b," ".__ c," ..., "._aa," ._ab, "atd. při vytváření šifrovaných rozdělených archivů. Pro nešifrované archivy používá přípony ".001," ".002," atd. Všechny rozdělené archivní soubory jsou vytvořeny se stejnou velikostí souboru. Rozdělené archivy mohou být vytvořeny a rekonstruovány z více adresářů.

POZNÁMKA: FFSJ ve skutečnosti znamená "Fastest File Splitter & Joiner", i když název programu je "File Splitter & Joiner".

Programy, které otevírají __A soubory

O __A souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .__a a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru File Splitter & Joiner Encrypted File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.