Domů : Přípony souborů : .3dz Soubor

.3dz Přípona souboru

Typ souboru1Nintendo 3DS ROM

Vývojář Gateway
Kategorie Game Files
Formát N/A

Co je to 3DZ soubor?

Soubor 3DZ je herní soubor, který používá brána 3DS, karta microSD pro Nintendo 3DS sloužící k hraní her 3DS, DS a homebrew. Obsahuje kopii dat z původní herní kazety 3DS.  Soubory 3DZ se ukládají ve stejném formátu jako populárnější soubory .3DS , ale obsahují záhlaví, které označuje, že brána je kompatibilní pro online přehrávání.

Více informací

Soubory 3DZ nejsou určeny k otevření v počítači. Byly vytvořeny pro Gateway 3DS, což je software uložený na microSD kartě, která je vložena do Nintendo 3DS. Pokud však přejmenujete příponu „.3dz“ na hodnotu „.3ds“ a odstraníte záhlaví v souboru, může být ROM přehráván emulátory 3DS, například TronDS nebo Citra. >

Programy, které otevírají 3DZ soubory
Windows
No known program available
Linux
No known program available
Macintosh
No known program available

Typ souboru2Easy 3D Creator Project

Vývojář DzSoft
Kategorie Nastavení Soubory
Formát N/A

.3DZ číslo volby 2

Soubor 3DZ je projekt vytvořený programem Easy 3D Creator, který se používá k vytváření 3D spořičů obrazovky. Obsahuje projekt, který obsahuje obrázek spořiče obrazovky, snímky animace za sekundu a polohu fotoaparátu pro zobrazení spořiče obrazovky.

Více informací

Soubor 3DZ je hlavní typ souboru spojený s programem Easy 3D Creator. Když uložíte projekt, program vytvoří soubor 3DZ pro uložení projektu spořiče obrazovky. Pokud potřebujete otevřít soubor 3DZ, jediným programem, který tento soubor podporuje, je program Easy 3D Creator. Je k dispozici ke stažení zdarma, ale již není vyvíjen a bude spuštěn pouze ve Windows 2000 nebo XP.

Programy, které otevírají 3DZ soubory

O 3DZ soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .3dz a jak ji otevřít.

Typ souboru Easy 3D Creator Project, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře

Anonnimous řekl 26.06.2019:
6 nebo Windows 7 nebo Windows 8 na 3dzfiles.org, přihlaste se k odběru Windows Mobile Apps zdarma pomocí níže uvedených odkazů. Je to oficiální: nyní se v New Yorku děje chirurgie změny pohlaví pro děti. pokrok v péči o duševní zdraví dítěte mladšího šesti let. Několik výzkumů ukázalo, že zatímco učení, jak přijmout pedofilii v raném věku, může nabídnout útěchu, většina dětí ví jen velmi málo o tom, co to znamená nebo kdy se učí, co má očekávejte, hlásil New York Times... Přečtěte si více