Domů : Přípony souborů : Format .3dxml

.3dxml soubor

Typ souboru :Dassault Systemes 3D XML File

Vývojář Dassault Systemes
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát XML

Co je to soubor 3DXML?

Soubor 3DXML je soubor XML vytvořený ve vlastním formátu 3DXML systému Dassault Systemes. Obsahuje sítě, textury, světelné efekty a další vlastnosti 3D objektů a slouží k určení 3D objektu založeného na XML.

Více informací

Formát 3DXML byl vytvořen pro začlenění 3D informací do technické dokumentace, uživatelských příruček, marketingových materiálů, webových stránek a dalších softwarových aplikací.

POZNÁMKA: Dassault Systemes otevřeně zveřejnil specifikaci formátu 3DXML .

Programy, které otevírají 3DXML soubory
Windows
Adobe Acrobat
GLC_Player
Dassault Systemes 3D XML Player
Linux
Adobe Acrobat
GLC_Player
Macintosh
Adobe Acrobat
GLC_Player
SimLab Composer

O 3DXML souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .3dxml a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Dassault Systemes 3D XML File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Začínám se učit používat SimLab composer k začlenění dat do svých 3D objektů. Oceňuji váš příspěvek o příponě souboru .3dxml, protože mi pomohl objasnit mé pochybnosti o tomto typu souboru. Je úžasné, že obsahuje pouze všechny "extra" vlastnosti 3D objektů. Jsem si jistý, že to pomůže vyzkoušet různé vlastnosti na jednom objektu, aniž bych ho musel kompletně předělávat. Dozvědět se, proč byl vytvořen, bylo také opravdu obohacující! Kdo by to byl řekl, že to dříve bylo jen jako doplněk k příručkám nebo webovým stránkám! Zajímalo by mě, jaké další využití se mu v dnešní době dostává. Oceňuji tyto informace! Bylo to velmi srozumitelné a pomohlo mi to pochopit koncept.