Domů : Přípony souborů : .3dxml Soubor

.3dxml Přípona souboru

Typ souboruDassault Systemes 3D XML File

Vývojář Dassault Systemes
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát XML

.3DXML číslo volby

Soubor 3DXML je soubor XML vytvořený ve vlastním formátu 3DXML systému Dassault Systemes. Obsahuje sítě, textury, světelné efekty a další vlastnosti 3D objektů a slouží k určení 3D objektu založeného na XML.

Více informací

Formát 3DXML byl vytvořen pro začlenění 3D informací do technické dokumentace, uživatelských příruček, marketingových materiálů, webových stránek a dalších softwarových aplikací.

POZNÁMKA: Dassault Systemes otevřeně zveřejnil specifikaci formátu 3DXML .

Programy, které otevírají 3DXML soubory
Windows
Adobe Acrobat
GLC_Player
Dassault Systemes 3D XML Player
Linux
Adobe Acrobat
GLC_Player
Macintosh
Adobe Acrobat
GLC_Player
SimLab Composer

O 3DXML soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .3dxml a jak ji otevřít.

Typ souboru Dassault Systemes 3D XML File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře

Anonnimous řekl 12.02.2019:
Výukové programy CSE. AlgoritmyChcete si vybrat barvy vhodné pro hodnoty vaší aplikace, jako je například multimédia. Seznam 3Výsledné sady 4.py a 5.py jsou vysoké úrovně a nastavují "špatné" hodnoty XMLArraysVšechny hodnoty v tabulce XML a obj / rámec mohou být reprezentace textových nebo video souborů, které mohou být šifrovány... Přečtěte si více