Domů : Přípony souborů : Format .3dm

.3dm soubor

Typ souboru :Rhino 3D Model

Vývojář Robert McNeel & Associates
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát Binary

Co je to soubor 3DM?

Soubor 3DM je otevřený formát 3D modelu a nativní formát souboru Rhinoceros. Obsahuje 3D model, který obsahuje informace o povrchu, bodech a křivkách. Soubory 3DM umožňují softwaru CAD, CAM, CAE a počítačové grafice přesně ukládat a vyměňovat 3D geometrii pomocí reprezentací NURBS a polygonů.

Více informací

Knihovna 3DM s otevřeným zdrojovým kódem je k dispozici na adrese www.opennurbs.org/.

Programy, které otevírají 3DM soubory
Windows
McNeel Rhino
Okino Computer Graphics PolyTrans
Autodesk Fusion 360
Autodesk Inventor
Macintosh
Autodesk Fusion 360
McNeel Rhino OSX

O 3DM souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .3dm a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Rhino 3D Model, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! Děkuji, že jste mi pomohli pochopit, jak pracovat se soubory .3dm. Od začátku tohoto školního roku používám tisíce různých formátů. Práce s 3D modely je příjemná, ale může být únavná, pokud v ní nejste profesionál. Začal jsem prací s online programem SketchUp a od té doby jsem se vyvinul používáním několika programů CAD. Děkuji za popis souborů 3DM, protože nyní je mohu použít, abych měl podrobné informace o plochách a křivkách. Možnost výměny veškeré 3D geometrie v zobrazeních je obrovské plus. Dalším příjemným detailem je sdílení knihovny s otevřeným zdrojovým kódem. Podívám se na některé soubory v ní a zkusím zjistit, jak je upravit. Pokračuj v dobré práci, příteli.