Domovská stránka > J > Jak Zamknout Aplikací Na Pozadí Android 10?

Jak zamknout aplikací na pozadí Android 10?

Klepněte na tlačítko pro vyvolání seznamu posledních spuštěných aplikací (čtvereček ve spodní navigační liště). Dlouze podržte prst na kýžené aplikaci, dokud se neobjeví plovoucí nabídka. Klepněte na ikonu zámku, čímž aplikaci uzamknete. Uzamčené aplikace mají v seznamu vedle názvu ikonu zámku.

Přečtěte si více

Co jsou aplikace na pozadí?

Samsung za to vděčí agresivnímu ukončování aplikací na pozadí, které je aktivní již od prvního spuštění telefonu. Samsung toto řešení nazývá „Optimalizace využití baterie", a dostanete se k němu dost nestandardní cestou. Je třeba přejít do Nastavení - Aplikace, kde vyberete jakoukoliv z aplikací.
Jak zamknout aplikací na pozadí?
Moc děkuji za radu Pavlu M Po třech hodinách marného snažení se mi konečně podařilo dát zámek na aplikaci Zepp v Xiaomi Redmi Note 9 s androidem 10. Na Poco X3 s MIUI12 je to jednoduché. Na obrazovce se spuštěnými aplikacemi se na dané aplikaci podrží prst a objeví se nabídka na uzamčení. Stačí jen ťuknout na zámeček.

Kde je sekce Všechny aplikace?

Nalezení a spouštění aplikací
  • Přejeďte prstem ze spodní části obrazovky nahoru. Pokud se zobrazuje ikona Všechny aplikace. , klepněte na ni.
  • Klepněte na aplikaci, kterou chcete spustit.
Co to je Aktualizace na pozadí?
Používání Aktualizace na pozadí

Aplikace v pozastaveném stavu nejsou aktivně používány, nejsou otevřené a nevyužívají systémové zdroje. Pokud ale máte zapnutou Aktualizaci na pozadí, pozastavené aplikace můžou stahovat aktualizace a nový obsah.

Když to vezmeme v úvahu, jak nastavit zamek na aplikaci?

Zapnutí zámku aplikace

Přejděte do nabídky Nastavení > Zabezpečení > Zámek aplikace > Zapnout, poté postupujte podle pokynů na obrazovce a nastavte heslo zámku aplikace a vyberte aplikace, které chcete zamknout.
A další otázka, jak uzamknout aplikaci v mobilu?
Smart AppLock se postará o uzamknutí všech aplikací. Přidat si můžete jakoukoli aplikaci a uzamknout jí pomocí hesla, vzoru, gesta či otiskem prstu, pokud má váš telefon čtečku otisků.

Jak na Samsungu zamknout aplikace?

Musíte pouze otevřít aplikaci Zabezpečení a potom klepněte na Zámek aplikace. Na druhou stranu - otevřete Nastavení , zvolte Aplikace a Zamknout aplikace. Po těchto krocích budete moci aplikace uzamknout pomocí kódu PIN nebo hesla.
Můžete se také zeptat, co je synchronizace na pozadi?
Při synchronizaci

Ve všech svých zařízeních můžete zobrazit a aktualizovat synchronizované informace, jako jsou záložky, historie, hesla a jiná nastavení. Automaticky budete přihlášeni do Gmailu, YouTube, Vyhledávání a dalších služeb Google.

Jak zapnout spořič dát?

Zapnutí nebo vypnutí spořiče dat
  1. V telefonu otevřete aplikaci Nastavení.
  2. Klepněte na Síť a internet. Spořič dat.
  3. Zapněte nebo vypněte Spořič dat. Když je zapnutý spořič dat, ve stavovém řádku se zobrazí jeho ikona . V horní části aplikace Nastavení se také zobrazí oznámení.

By Dwain

Jak dostat ikonu na plochu Samsung? :: Jak aktualizovat aplikace bez Google Play?
Užitečné odkazy