Domovská stránka > C > Co Je To Amazon?

Co je to Amazon?

Amazon.com je internetový obchod patřící americké společnosti Amazon.com, Inc. se sídlem v Seattle ve státě Washington. Je to jeden z největších zasilatelských obchodních řetězců světa (společně s čínskou společností Alibaba).

Přečtěte si více

Můžete se také zeptat, jak vrátit zboží do amazonu?

Je však zapotřebí zboží vrátit v patřičné lhůtě. Samotná reklamace pak probíhá přes Amazon.de můj účet, jak může být viděno na obrázku. Všechny problémy týkající se objednávky se řeší přes účet „Můj Amazon.de". Amazon se pak zavazuje navrátit peníze nejdéle do 14 dnů od zpracování.
Proč není Amazon v ČR?
Amazon provozuje po celém světě na 140 distribučních center, z toho třetinu v Evropě, uvádí Deník.cz. V síti Amazon skladů je tedy Praha jedním ze strategických uzlů, nikoli skladem Amazonu pro Evropu, jak některá média mylně uvádějí. Pravda také je, že do Karlína a na Evropskou přesídlila část HR oddělení Amazonu.

Proč není Amazon v Česku?

V roce 2017 Amazon spustil jen českou variantu toho německého, zákazník v češtině tak nenakupuje na adrese Amazon.cz, ale na české verzi německé domény Amazon.de. Zaměstnanci nového distribučního centra budou připravovat, balit a odesílat zákazníkům drobné položky, jako jsou knihy, elektronika a spotřební zboží.
Kde je Amazon v ČR?
V České republice provozuje Amazon velkosklad v Dobrovízi u Prahy.

Následně, jak zaplatit amazon prime?

Klasicky vychází měsíční předplatné Prime Video na 159 korun měsíčně, každopádně aktuálně má Amazon speciální akci, v rámci které předplatné můžete získat za 79 korun měsíčně. Navíc k tomu všemu si Prime Video můžete zcela zdarma vyzkoušet na 7 dní – stačí pouze přidat kreditní kartu.
Pokud jde o toto, jak se nakupuje na ebay?
Abyste mohli na eBay nakupovat, je nutné se na webu zaregistrovat. Na eBay.com najdete políčko pro registraci v levém horním rohu hned nad logem. Pak stačí vyplnit své jméno a příjmení, e-mailovou adresu a zvolit si heslo. V případě nákupu je třeba přidat i adresu a zvolit platební metodu.

Když to vezmeme v úvahu, jak si objednat zboží z usa?

Můžete využít služeb některého ze zprostředkovatelů nákupů. Výhodou je, že se nemusíte o nic starat. Vyberete si zboží, zprostředkovatel vám sdělí cenu včetně nákladů na poslání do Česka. Po zaplacení už můžete na zboží jen čekat.
Co je to itunes Card?
Kartu Apple Gift Card můžete použít k nákupu produktů a doplňků v Apple Storu. Nebo ji uplatněte v App Storu a použijte k nákupu aplikací, předplatného služeb jako Apple Music nebo iCloud+, nákupům na webu apple.com a dalším. Přečtěte si, jak uplatnit kartu Apple Gift Card.

Jak obejít clo z Číny?

Clo a DPH z Číny. Do roku 2021 byly v celé Evropské unii drobné zásilky ze třetích zemí v hodnotě do 22 EUR (cca 550 Kč) osvobozeny od cla i DPH. Díky tomu byly drobnosti typu nabíječky, obaly na telefon, samolepky apod.

By Kerby

Proč není Amazon v Česku? :: Jak nakupovat na Amazonu co UK?
Užitečné odkazy