Domovská stránka > m > Čím Otevřít Rar Soubory?

Čím otevřít RAR soubory?

Pro rozbalení souborů . rar je nejlepší software WinRAR. Po instalaci tohoto software nalistujte daný soubor zabalený ve formátu . rar a klikněte na něj pravým tlačítkem myši, poté se rozbalí menu, kde zvolte "Extract Here" pro rozbalení do stejné složky, nebo "Extract files" a zadejte cílovou složku.

Přečtěte si více

Jak převést soubor RAR do PDF?

Otevřete naši bezplatnou webovou stránku pro převod RAR k PDF. Kliknutím do oblasti přetažení souboru nahrajte soubor RAR nebo přetáhněte soubor RAR něj. Klikněte na tlačítko Převést. Vaše RAR soubory budou nahrány a převedeny do PDF formátu výsledků.
Jak otevřít ZIP soubor zdarma?
WinRAR 6.10 beta

WinRAR patří mezi nejpopulárnější programy sloužící ke kompresi dat. Přízeň miliónů uživatelů si WinRAR získal zejména díky jednomu z nejlepších kompresních poměrů, vaše data zabalí do archivu s co nejmenší možnou velikostí v co nejkratším čase.

Jak Rozzipovat RAR?

Stačí soubor nalistovat a kliknout na něj pravým tlačítkem, viz. obrázek. Po kliknutí se rozbalí menu, kde zvolte Extract Here (pokud chcete rozbalit do stejné složky, kde je RAR soubor) nebo Extract files..., což vyvolá otevření programu WinRAR a můžete si zadat další parametry (zejména tedy cílovou složku).
Následně, jak otevřít soubor rar ve windows 11?
Ve Windows to půjde pokud si pořídíte nějaký další software – nejrozšířenější je WinZIP (umí řadu dalších formátů, takže i RAR) nebo přímo to co podporuje RAR, tedy asi nejlépe WinRAR. Pracovat s RAR soubory umí i populární 7-Zip. V Microsoft Store je případně RAR Opener.

Navíc, jak otevřít soubor rar v mobilu?

Rozbalení souborů
  1. V zařízení Android otevřete aplikaci Files by Google .
  2. Dole klepněte na Procházet .
  3. Přejděte do složky, která obsahuje soubor ZIP k rozbalení.
  4. Vyberte soubor ZIP.
  5. Zobrazí se vyskakovací okno s obsahem daného souboru.
  6. Klepněte na Rozbalit.
  7. Zobrazí se náhled rozbalovaných souborů.
  8. Klepněte na Hotovo.
Jak komprimovat složky?
Vyhledejte soubor nebo složku, které chcete komprimovat. Stiskněte a podržte soubor nebo složku (nebo na ně klikněte pravým tlačítkem myši), přejděte na Odeslat a vyberte Komprimovaná složka (metoda ZIP). Ve stejném umístění se vytvoří nová složka zip se stejným názvem.

Jak otevřít RAR na iPhone?

Pokud Mac nemáte a k práci využíváte iPhone či iPad a nativní aplikaci Soubory, tak zde otevřete pouze formát ZIP. Pro rozbalení archivu ve formátu RAR v iOS či iPadOS je nutné využít speciální aplikaci – doporučit můžeme iZip, který stáhnete zdarma v App Storu pomocí tohoto odkazu.
Jak zabalit fotky?
Fotky si vyber, nakopci do nejake slozky. Na slozku klikni pravym a dej Odeslat a v podnabidce vyber Komprimovana blablabla (ZIP). Vytvori te to jeden soubor, kterej se bude jmenovat podobne tak ja slozka s fotkama. Pokud bude mala, muzes to trapit tim mailem.

Jak převést RAR na ZIP?

❓ Jak mohu převést RAR na ZIP? Nejprve je třeba přidat soubor pro konverzi: přetáhněte soubor RAR nebo klikněte dovnitř bílé oblasti a vyberte soubor. Poté klikněte na tlačítko „Převést". Po dokončení konverze RAR na ZIP můžete stáhnout soubor ZIP.

By Vida Viox

Jak dlouho trvá napsat jednu normostranu? :: Jak stáhnout WinRAR?
Užitečné odkazy