Domovská stránka > J > Jak Být Dobrý Account Manager?

Jak být dobrý account manager?

Předpokladem pro dobré výsledky na pozici Key account managera jsou bezesporu nadprůměrné komunikační dovednosti, aktivní přístup, dobrá znalost zboží a služeb, které prodává.

Přečtěte si více

Kolik bere account manager?

Kolik bere account manager v naší reklamní agentuře
Srovnání průměrných platů na pozici account manager
Plat v RobertNemec.comPlat v ČR podle Platy.czNabízené platy na Grafton.cz
73 452 Kč33 633 Kč30 000 Kč až 50 000 Kč
Co to znamená account?
Account znamená účet, manager rovná se ředitel. Někteří tuší, že manažer je někdo na vedoucí pozici, a při spojení s druhým slůvkem si selským rozumem dají dohromady, že se jedná o vedoucího pracovníka účetního oddělení.

A kam náplň práce?

Key account manager
  • udržuje a rozvíjí dlouhodobé vztahy s klíčovými zákazníky.
  • během své práce připravuje plány a vyjednává obchodní podmínky spolupráce.
  • plánuje prodej a vyjednává marketingové akce.
  • vytváří strategický plán a dlouhodobé priority pro klienta.
A další otázka, kam manažer?
Key account manager má zodpovědnost za komunikaci a celkovou obchodní politiku s klíčovými zákazníky. Jeho povinností je udržovat a rozvíjet dlouhodobé vztahy s klíčovými zákazníky. Během své práce připravuje plány a vyjednává obchodní podmínky spolupráce. Plánuje prodej, vyjednává marketingové akce.

Co je junior manager?

Junior Manager

Obvykle označuje pozici člověka v (nej)nižších úrovních managementu, který daný post zastává méně než rok (potažmo někde méně než 2 nebo 3 roky).
Následně, co to je senior manager?
Manager je ve své oblasti odborníkem na slovo vzatým a vedle vedení projektů je jeho hlavním úkolem vyhledávání obchodních příležitostí a udržováním vztahů s odborníky a klienty. Senior Manager je vyšší Manager, který se ještě více orientuje na klientské portfolio a identifikuje skryté příležitosti.

Co je to brand manager?

Brand manager se stará o vytvoření marketingové a obchodní strategie značky. Připravuje rozpracovanou marketingovou strategii a následně zadává a kontroluje její implementaci. Součástí jeho práce je i příprava nových strategií komunikace se zákazníkem, monitoring trhu a plánování prodejů.
Jaký plat má obchodní zástupce? Odpověď na tuto otázku se liší v závislosti na tom, kde pracují a jaké jsou jejich povinnosti. Obchodní zástupci, kteří pracují v maloobchodě, obvykle vydělávají mezi 20 000 až 30 000 dolary ročně. Ti, kteří pracují jako obchodní poradci, si mohou vydělat od 30 000 do 100 000 dolarů ročně.

Lidé se také ptají, kolik bere ppc specialista?

Odpověď je prostá: PPC specialisté začínají od několika tisíc dolarů měsíčně, ale částky se mohou vyšplhat až do několika desítek tisíc dolarů měsíčně.
Doba zapnutí zvuku: 00:00:01
Pokud se chcete dozvědět, kolik peněz si můžete vydělat, když budete pracovat jako PPC specialistka, neváhejte a přečtěte si tento článek.
PPC Specialista - Práce pro každého
PPC specialisté jsou vyhledáváni všemi společnostmi a podnikateli, kteří si určitě potřebují zvýšit svůj obchod. PPC je skvělý způsob, jak zvýšit návštěvnost webových stránek a v důsledku toho i zvýšit obchod. PPC specialisté jsou zaměstnáni v různých oborech a jsou schopni pracovat s různými společnostmi. PPC specialisté jsou schopni pracovat

By Kurys Siphan

Kdo určuje pracovní náplň? :: Jak se píše zkratka paní?
Užitečné odkazy