Domovská stránka > J > Jak Být Dobrý Account Manager?

Jak být dobrý account manager?

Předpokladem pro dobré výsledky na pozici Key account managera jsou bezesporu nadprůměrné komunikační dovednosti, aktivní přístup, dobrá znalost zboží a služeb, které prodává.

Přečtěte si více

Kolik bere account manager?

Kolik bere account manager v naší reklamní agentuře
Srovnání průměrných platů na pozici account manager
Plat v RobertNemec.comPlat v ČR podle Platy.czNabízené platy na Grafton.cz
73 452 Kč33 633 Kč30 000 Kč až 50 000 Kč
Co to znamená account?
Account znamená účet, manager rovná se ředitel. Někteří tuší, že manažer je někdo na vedoucí pozici, a při spojení s druhým slůvkem si selským rozumem dají dohromady, že se jedná o vedoucího pracovníka účetního oddělení.

A kam náplň práce?

Key account manager
  • udržuje a rozvíjí dlouhodobé vztahy s klíčovými zákazníky.
  • během své práce připravuje plány a vyjednává obchodní podmínky spolupráce.
  • plánuje prodej a vyjednává marketingové akce.
  • vytváří strategický plán a dlouhodobé priority pro klienta.
A další otázka, kam manažer?
Key account manager má zodpovědnost za komunikaci a celkovou obchodní politiku s klíčovými zákazníky. Jeho povinností je udržovat a rozvíjet dlouhodobé vztahy s klíčovými zákazníky. Během své práce připravuje plány a vyjednává obchodní podmínky spolupráce. Plánuje prodej, vyjednává marketingové akce.

Co je junior manager?

Junior Manager

Obvykle označuje pozici člověka v (nej)nižších úrovních managementu, který daný post zastává méně než rok (potažmo někde méně než 2 nebo 3 roky).
Následně, co to je senior manager?
Manager je ve své oblasti odborníkem na slovo vzatým a vedle vedení projektů je jeho hlavním úkolem vyhledávání obchodních příležitostí a udržováním vztahů s odborníky a klienty. Senior Manager je vyšší Manager, který se ještě více orientuje na klientské portfolio a identifikuje skryté příležitosti.

Co je to brand manager?

Brand manager se stará o vytvoření marketingové a obchodní strategie značky. Připravuje rozpracovanou marketingovou strategii a následně zadává a kontroluje její implementaci. Součástí jeho práce je i příprava nových strategií komunikace se zákazníkem, monitoring trhu a plánování prodejů.
Jaký plat má obchodní zástupce?
Obchodní zástupci vydělává na začátku pracovního poměru obvykle 26 315 Kč až 43 192 Kč hrubého měsíčně. Po pěti letech práce je to mezi 28 742 Kč a 47 497 Kč měsíčně za 40hodinový pracovní týden.

Lidé se také ptají, kolik bere ppc specialista?

Nabízíme pozici specialista PPC, u které se průměrný plat pohybuje kolem 27 500 korun hrubého. Záleží ovšem na regionu a na délce praxe. PPC specialista, který má za sebou dobré výsledky a reference může pobírat nadprůměrný plat v řádech několika desítek tisíc korun.

By Kurys Siphan

Kdo určuje pracovní náplň? :: Jak se píše zkratka paní?
Užitečné odkazy