Domovská stránka > K > Kolik Je 10 Atm?

Kolik je 10 ATM?

Jeden metr vodního sloupce odpovídá tlaku 0,1 baru nebo 0,1 atmosféry. Když je tedy uveden na hodinkách údaj 100M, 10 BAR nebo 10 ATM, vždy to znamená, že hodinky v laboratorních podmínkách vydrží tlak vody, který je v 8 - 10 metrech při normou stanovené teplotě a hustotě vody.

Přečtěte si více

Co znamená vodotěsnost 3 ATM?

Water resistant 30M (3 ATM) - hodinky s tímto označením jsou, podobně jako hodinky s označením water resist, prachotěsné a vlhkotěsné - můžou však již přijít do styku s vodou, ale opravdu náhodným, např. omytí rukou.
Někdo se také může ptát, jak dostat vodu z hodinek?
Voda se Vám do hodinek mohla dostat nepatrně, ani nevíte jak. A máte-li ji tam, je to potřeba zjistit, aby se případně hodinky mohly v servisu vysušit. Máte-li v hodinkách vlhkost zjistíte tak, že hodinky zahřejete na cca. 50°C a následně se sklíčka dotknete na pár vteřin kousíčkem ledu.

Jaký je rozdíl mezi vodotěsný a voděodolný?

Jedná se o voděodolnost a vodotěsnost, mezi nimiž je zásadní rozdíl. Voděodolnost představuje pouze základní schopnost, díky níž hodinky a spol. zvládnou krátkodobý kontakt s vodou. Oproti tomu vodotěsné produkty můžete vzít s sebou do sprchy i na potápěčský kurz.
Co je odolnost IP67?
Stupeň krytí IP67 zajišťuje vodotěsnost při ponoření do hloubky 1 metr po dobu 30 minut. Přístroj je chráněn i před vniknutím prachu a nebezpečným dotykem. Tato hodnota už je spolehlivý stupeň krytí pro venkovní použití i za zhoršených povětrnostních podmínek.

Kolik je 5 atm?

5 ATM/ 5 BAR / 50 M – hodinky s vodotěsností do 50 metrů (5ATM) jsou na tom již o něco lépe. V praxi je můžete použít pro povrchová plavání či koupání přímo na hladině. Nicméně v praxi se doporučuje zvážit, zda je potřebujete mít na sobě při sprchování.
Co je 5 atm?
5 ATM vodotěsnost (také označována jako 50M) se používá u hodinek. Označují se tím modely, které jsou vhodné na plavání či koupání na hladině. Bez problémů se s nimi dá například také sprchovat, rybařit a neublíží jim ani déšť. Mívají zpravidla kvalitní těsnění, takže vydrží ponor do hloubky 0,5 metru.

Co znamená 5 bar?

5 ATM / 5 BAR

Takovýhle hodinky bez problémů zvládnou sprchování, koupání ve vaně, ale neměly by se potopit do hloubky větší než 1 metr, proto se plavání úplně nedoporučuje, ale nějaký pomalý prsa určitě zvládnou.
Jak poznat vodotěsné hodinky?
Jednoduše:
  1. 3 ATM / bar / 30m: tyto hodinky odolají dešti a potřísnění vodou.
  2. 5 ATM / bar / 50m: tyto hodinky zvládnou plavání, ale ne skákání a potápění.
  3. 10 ATM / bar / 100 m: tyto hodinky jsou vhodné pro většinu vodních sportů jako je plavání, plachtění i šnorchlování v mělčích vodách.

Pokud jde o toto, co je ip 68?

Stupeň krytí IP68

Mobilní telefony se stupněm IP68 jsou chráněny proti prachu, před nebezpečnými dotyky a proti potopení do vody. Oproti mobilům s IP67, které vydrží maximálně 30minutové ponoření do metrové hloubky, je tak můžete klidně nepřetržitě potápět do vody za podmínek, které určí výrobce.

By Fee Hulett

Jak zjistit jestli mám 5G SIM? :: Jaký je nejrychlejší internet?
Užitečné odkazy