Domovská stránka > J > Jak Vyhledat Rostlinu Podle Fotky?

Jak vyhledat rostlinu podle fotky?

Mobilní aplikace rozpozná květiny, v databázi jich má osm tisíc. Zjistit název květiny během několika sekund umožňuje nová webová aplikace plant.id, kterou vyvinuli tři absolventi Mendelovy univerzity. Funguje na základě umělé inteligence, rostlinu pozná podle fotky.

Přečtěte si více

Lidé se také ptají, jak zjistit rostlinu?

Jaký keř mi kvete v zahradě? Stačí pořídit fotku a aplikace PlantNet ji pozná s nebývalou přesností. To vše zdarma, v češtině, pro iPhone i Android.
Jak funguje Plant net?
Slouží ke sdílení fotografií rostlin za účelem jejich rozpoznávání, a nutno podotknout, že funguje překvapivě dobře a spolehlivě. Aplikace je zcela zdarma a umožňuje určení rostliny na základě její fotografie – ideálně ale na základě fotografie jedné její části (list, plod, květ).

Můžete se také zeptat, jak poznat keř?

Keř je dřevnatá rostlina vyšší než trávy a byliny, která se hned u země nebo poměrně nízko nad zemí dělí do mnoha větví. Na rozdíl od vyšších stromů keře nemají hlavní kmen.
Jak poznat rostliny do herbáře?
Pl@ntNet je obrazová aplikace pro rozpoznání rostlinného druhu a je dostupná pro operační systémy iOS i Android. Před samotným spuštěním Pl@ntNet se na vytváření databáze rostlin podíleli i žáci z českých a slovenských škol, kteří spolu s učiteli fotografovali kytky ze svého okolí.

Jak funguje iNaturalist?

iNaturalist je založen na sběru dat pomocí crowdsourcingu. Uživatelé iNaturalistu mohou vkládat pozorování ve formě fotografií, zvukových nahrávek či hlášení. Komunita má více než půl milionu uživatelů, kteří přispěli více než 56 000 000 pozorováními.
Jak zjistit kdo je na fotce?
Pravost i aktuálnost fotky můžete ověřit na stránce images.google.com nebo na tineye.com. Na stránce images.google.com klikněte na obrázek fotoaparátu a vyberte, zda chcete obrázek nahrát, nebo zkopírovat jeho adresu ze schránky (stisknutím Ctrl + V).

Navíc, jak vyhledávat na googlu pomocí obrázků?

Vyhledávání pomocí obrázku z webu
  1. V počítači spusťte prohlížeč Chrome.
  2. Přejděte na web s obrázkem, který chcete použít.
  3. Klikněte na obrázek pravým tlačítkem.
  4. Klikněte na Vyhledat obrázek pomocí vyhledávače Google. Výsledky se zobrazí na nové kartě.
Co je to kytka?
To je podle Slovníku spisovného jazyka českého svazek květů se stonky. Kytička pak je jednak malá kytice, tedy malý svazek malých květů s malými stonky, ale za druhé také květina; buď malá, nebo sice normálně velká, ale taková nějaká milá.

Někdo se také může ptát, co je to aplikace lens?

Google Lens je sada výpočetních funkcí založených na obrazovém vstupu, která dokáže porozumět tomu, na co se díváte, a tyto informace využít ke zkopírování nebo přeložení textu, určení rostlin a zvířat, prozkoumání lokalit nebo nabídek, objevování produktů a nalezení vizuálně podobných obrázků nebo provedení jiných

By Lallage

Které květiny kvetou na jaře? :: Jak vypnout zbytečně procesy Windows 10?
Užitečné odkazy